شرکت ساینا سیستم پرداز آریا
ما در شرکت ساینا سیستم آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی اپلیکیشن موبایل، خدمات سئو و تولید محتوا برای کسب و کار شما با ضمایم امنیتی هستیم. با ما تماس بگیرید.
شرکت ساینا سیستم پرداز آریا

شرکت ساینا سیستم پرداز آریا

طراحی اپلیکیشن موبایل

s

طراحی اپلیکیشن موبایل

در دنیای امروز تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و هر ساله شاهد این هستیم که زندگی روزمره مردم بیش از پیش وابسته به استفاده از تکنولوژی های روز شده است. این وابستگی و استقبال مردم از تکنولوژی های جدید بستر را برای تولید کنندگان محصولات مرتبط باز کرده است تا هر ساله محصولات جدید خود را به مشتریان عرضه کنند.

یکی از این محصولات تکنولوژی که محبوبیت آن روز به روز در همه دنیا رو به افزایش است تلفن های هوشمند می باشند و این بستر مناسب باعث شده است شرکت های بزرگ تولید کننده تلفن های هوشمند نظیر اپل، سامسونگ، هواوی و … هر ساله محصولات جدیدی به بازار عرضه کنند.

با استقبال فراوان از سیستم های مبتنی بر وب و همچنین گوشی های هوشمند ، هر مجموعه و حتی سازمانی نیاز به حضور در این بستر ها دارد.کاربران مختلف سعی میکنند تا راحت ترین امکان را برای ارتباط با مجموعه های مختلف انتخاب کنند.این راحتی باعث افزایش استفاده مخاطبان و همچنین گسترش خدمت رسانی خواهد شد.

سازمان ها میتوانند برای معرفی خدمات خود ، برقراری ارتباط با مخاطبان ، سرویس دهی آنلاین و برگزاری کمپین های تبلیغاتی و روابط عمومی استفاده کنند.ما به عنوان یک شرکت تخصصی در زمینه فعالیت های مبتنی بر وب ، آمادگی ارائه خدمات به سازمان های مختلف را داشته و میتوانیم بهترین کمپین را برای سازمان ها ایجاد کنیم.

در اپلیکیشن های شرکت ساینا سیستم پرداز آریا تمامی موارد شامل راحتی استفاده از محصولات ، طراحی جذاب و کاربردی بودن محصولات و خدمات به بهترین شکل لحاظ میشود تا شما بیشترین تاثیر را از سرویس خود دریافت کنید.ما برای بروزرسانی های مداوم و همچنین پشتیبانی امنیتی سیستم های مختلف درخواستی شما را نیز داریم. اپلیکیشن موبایل

ویژگی های یک اپلیکیشن موبایل خوب چیست؟

هدف ما در شرکت ساینا سیستم پرداز آریا صرفا تولید اپلیکیشن موبایل نیست و همواره تلاش ما بر این بوده است که محصولی را به دست مشتری برسانیم که نیازهای مشتری را رفع کند. شرکت ساینا سیستم پرداز آریا خود را دوست و مشاور مشتریان خود می داند و بر این باور است که همانطور که ممکن است دانش ما در مورد سایر صنایع به اندازه متخصصین آن صنعت نباشد، طبیعی است که مشتریان ما دانش سنجش محصول ما را نداشته باشند و ما وظیفه خود می دانیم تا این دانش را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. در ادامه چند ویژگی از ویژگی هایی که یک اپلیکیشن موبایل خوب باید داشته باشد را بیان می کنیم

تشخیص مخاطبان و توجه به نیازهای آنان

در ابتدا باید مخاطبان اپلیکیشن مورد نظر را شناسایی کرده و خدمات مورد نیاز و اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری کرده و در طول طراحی به آن ها توجه نمود. به عنوان مثال یک برای یک اپلیکیشنی که مخاطبان آن کاربران حرفه ای نیستند نباید صفحات پیچیده و فرآیندهای طولانی طراحی گردد و برعکس. اگر در ابتدای کار به این نتیجه برسیم که مخاطبان اپلیکیشن کاربران حرفه ای هستند طراحی صفحاتی ساده ممکن است باعث خستگی آن ها شود.

رابط کاربری ساده و زیبا

رابط کاربری و ظاهر یک اپلیکیشن باید به گونه ای باشد که کاربر از حضور در نرم افزار لذت ببرد یا به عبارتی بار منفی برای کاربر نداشته باشد و حس خوبی به کاربر القا کند. علاوه بر زیبایی، سادگی استفده از خدمات اهمیت زیادی دارد به این معنی که کاربر برای استفاده از خدمات ارائه شده در اپلیکیشن با صرف زمان کم به هدف و نیاز خود برسد.

حجم کمتر فایل اپلیکیشن موبایل

حجم کمتر فایل نصب اپلیکیشن یکی از امتیازهای یک اپلیکیشن مناسب محسوب می شود زیرا حجم کمتر باعث ترغیب بیشتر کاربران برای دانلود و نصب اپلیکیشن می شود. همچنین کمبود حافطه تلفن های هوشمند همواره یکی از مواردی است که کاربران با آن درگیر هستند و همواره ترجیح می دهند

اپلیکیشن هایی که فضا زیادی از تلفن آن ها را گرفته است پاک کنند، پس همواره باید سعی شود که حجم فایل اپلیکیشن کم باشد و به مرور هم حجم فایل نصب شده خیلی زیاد نشود تا کاربر ترجیح دهد اپلیکیشن را پاک کند.

لوگو و نام مناسب – اپلیکیشن موبایل

لوگو و نام اپلیکیشن از اهمیت بالایی برخوردار است. لوگو و نام اپلیکیشن باید با محتوای اپلیکشن مرتبط باشد و در ذهن باقی بماند. همچنین طراحی لوگو باید به گونه ای باشد که کاربر در میان اپلیکیشن های زیادی که دارد بتواند ترغیب به کلیک کردن بر روی آن شود.

افزونگی کم برای کاربر – اپلیکیشن موبایل

یکی از فاکتر های مهم نزد کاربران عدم داشتن افزونگی یا بار اضافه برای دستگاه موبایل کاربران می باشد به این معنی که طریقه کد زدن واستفاده نا درست از سخت افزار های دستگاه موجب بالا بردن مصرف باتری و اشغال پردازنده و در نهایت کند شدن دستگاه می شود و این برای کاربر خوشایند نمی باشد و موجب می شود بازخورد خوبی از کاربران نگیرید.

امنیت – اپلیکیشن موبایل

امنیت یک مفهوم نسبی است و امنیت در هر نرم افزار سطوح مختلفی دارد. در یک اپلیکیشن هم اطلاعاتی وجود دارد که می توان از سرور دریافت شود یا در پایگاه داده خود اپلیکیشن باشد و یا حتی در سورس کد نرم افزار باشد که باید استراتژی های امنیتی به گونه ای لحاظ شده باشند که نفوزگرها نتوانند به هیچ کدام از این بخش ها به راحتی دسترسی پیدا کنند.

سرعت – اپلیکیشن موبایل

بارها برای همه کاربران پیش آمده است که سرعت نرم افزار به قدری پایین است که از ادامه کار با نرم افزار منصرف می شوند. (باید خوش شانس باشیم که کاربر اپلیکیشن را پاک نکند) از آنجایی هم که نرم افزارهایی که کاربران به آن ها عادت کرده اند، اپلیکیشن های بسیار پر سرعتی هستند پس سرعت در انجام فرایند های مختلف اپلیکیشن باید بالا باشد و نباد کاربر را منتظر بگذارد.